Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie


Nagłówek

Aktualności

Mobilny Punkt Informacyjny w Świdwinie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku wraz ze Starostwem Powiatowym w Świdwinie, serdecznie zapraszają na indywidualne spotkanie – rozmowę ze Specjalistą ds. Funduszy Europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, podczas którego będzie można otrzymać informację.

Informacja o rekrutacji na projekt wolontariatu europejskiego EVS

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego prowadzi obecnie rekrutację na projekty wolontariatu europejskiego EVS w kilku krajach Europy.

Ogłoszenie KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie ogłasza dodatkowy nabór wniosków na sfinansowanie pracodawcom i ich pracownikom kosztów kształcenia ustawicznego.

Nabór wniosków na sfinansowanie pracodawcom i ich pracownikom kosztów kształcenia ustawicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie ogłasza dodatkowy nabór wniosków na sfinansowanie pracodawcom i ich pracownikom kosztów kształcenia ustawicznego. Wnioski można składać dnia 15.11.2018 r. W związku z rezygnacją z przyznanego dofinansowania przez pracodawców Urząd ogłasza nabór uzupełniający do kwoty - 4.160,00

Zagrożenie epidemii odry w Polsce

W związku ze wzrostem zachorowań w kraju na chorobę zakaźną jaką jest właśnie odra Państwowy Inspektor Sanitarny w Świdwinie przesyła w załączeniu ulotki informacyjne w języku rosyjskim i ukraińskim Polskiego Zakładu Higieny na temat w/w choroby.

Wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy w Świdwinie

W dniu 24 stycznia 2018 r. w Warszawie odbyło się spotkanie z okazji przypadającego 27 stycznia Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia...

Mobilny Punkt Informacyjny w Świdwinie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku wraz ze Starostwem Powiatowym w Świdwinie, serdecznie zapraszają na ...

Ogłoszenie KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie ogłasza nabór wniosków na sfinansowanie pracodawcom i ich pracownikom kosztów kształcenia ustawicznego. Wnioski można składać od dnia 29.01.2018r. do dnia 10.02.2018r.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych z dnia 19.12.2017

Prognoza niebezpiecznych zjawisk...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych z dnia 08.12.2017 r.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk - województwo zachodniopomorskie...

Wyświetlanie 1 - 10 z 13 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę